×
×
×
×
×

Muhtaroğlu Holding’i
Keşfet

Üstlendiğimiz Her Misyonu
İnsana ve Doğaya Saygı İlkesi ile Sürdürüyoruz

Muhtaroğlu Holding olarak konsantre, gıda, içecek, lojistik ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Ana faaliyet alanımız yiyecek ve içecek endüstrisi için meyve suyu konsantreleri, meyve püreleri, NFC ürünler, deionized ürünler, salça ve soslar üretmektir. Benimsediğimiz şirket değerleri, güçlü kurumsal yapımız ve alanında uzman kadromuz ile globalde her geçen gün daha başarılı işlere imzamızı atıyoruz. İlkeli ticaret anlayışımız ve 360 derece çözümlerimiz ile konsantre endüstrisinin güvenilir üretici ve tedarikçilerden biriyiz.

En taze meyvelerden; meyve suyu konsantreleri, meyve püreleri, deionized ve nihai ürün üreten tesislerimiz Konya Ereğli Organize Sanayi bölgesinde yer alıyor. Fonksiyonel ve yüksek üretim kapasitesine sahip tesislerimizde hijyen kurallarını esas alarak kontaminasyon riskini minimuma indiriyor ve uluslararası kalite standartlarına uygun ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Değişen dünyanın gerekliliklerini yerine getirerek stratejilerimizi belirliyor ve global gelişmelere paralel girişimlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler üretiyoruz. Farklı kültürlere saygılı ve yenilikçi vizyonumuzu koruyarak uyguladığımız verimli iş modeli ve iştiraklerimizin birbirlerini tamamlayıcı nitelikte olması sayesinde küresel pazardaki gücümüzü artırıyoruz.

Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Doğru Analiz Ederek En Optimal Çözümleri Geliştiriyor,
Fonksiyonel ve Kaliteli Ürünler Üretiyoruz.